SAVIMEES OÜ | Looduslike ehitusmaterjalide paigaldus ja müük

Värvi ja pahtlite toonimine pigmentidega

Inerjööri loomisel on väga oluline õige värvi leidmine.

Värvitooni saab lihtsalt anda erinevate värvipigmentidega:  mineraalpigmendid (nt ookrid, terrad, umbrad), metallioksiid (nt. raua, kroomi, titaani oksiidid) kui ka ohutud sünteetilised pigmendid ( nt. ultramariinid).

Erinevate pigmentide segamisel ja koguste muutmisel on võimalik pakkuda väga laia värvivalikut. Kasutame 24 erinevat pigmenti, millega on võimalik luua üle 250 erineva värvitooni. Pigmendid on pleekimiskindlad ja tervisele ohutud.

Pigmentidega saab toonida järgnevaid tooteid: savivärv, lubivärv, kaseiinlasuur, marmor-lubikrohv, lubipahtel, stucco peenpahtel, tadelakt.

Meil on olemas värvikaardid, mille abil saab sobivad toonid välja valida. Kuna paberkandjal toon võib mõnevõra erineda toonitud materjalist, teeme peale värvikaardi valikut konkreetse materjaliga, mida toonida soovitakse värvinäidise, et olla kindel tooni sobivuses.

Toonimisel kasutame kindlaid retsepte, kuid juhul kui olemasolevate toonide hulgast (250 tooni) ei leidu sobivat, saame leida sobiva tooni vastavalt Teie soovile.

 

 

Copyright secured by Digiprove © 2017 Savimees OÜ
Exit mobile version